منوی داروخانه
Your Cart

گلوتامین مایوجنیکس 400 گرمی

کمک به ریکاوری عضلات حین تمرینات ورزشی,افزایش سنتز پروتئین ماهیچه ها,از بین بردن خستگی عضلات بعد از تمرینات ورزشی
گلوتامین مایوجنیکس 400 گرمی
گلوتامین مایوجنیکس 400 گرمی
گلوتامین مایوجنیکس 400 گرمی
گلوتامین مایوجنیکس 400 گرمی
گلوتامین مایوجنیکس 400 گرمی

گلوتامین مایوژنیکس

گلوتامین یک آمینو اسید است که درون بدن ساخته میشود. در حقیقت گلوتامین فراوان‌ ترین آمینو اسید موجود در ماهیچه‌ها می‌باشد و حدود ۶۱% ماهیچه‌های اسکلتی از این آمینو اسید تشکیل شده‌اند. همچنین گلوتامین یکی‌ از ۲۰ آمینو اسیدی می‌باشد که توسط کد‌های ژنتیکی‌ استاندارد رمزگذاری میشوند.گلوتامین جزء آمینو اسید‌های ضروری بدن شناخته نمی‌شود اما می‌توان به آن یک آمینو اسید ضروری در موقعیت‌های خاص گفت زیرا هنگام انجام تمرینات سنگین و شدید یا مشکلات گوارشی مقادیر بیشتری از آنچه بدن تولید می‌کند لازم می‌باشد. شما از دو راه میتوانید گلوتامین مورد نیاز خود را تهیه کنید یکی‌ از طریق مکمل‌های گلوتامین که به صورت شیمیایی در آزمایشگاه‌ها تولید میشود و دیگری از راه طبیعی و مصرف مواد غذایی دارای این آمینو اسید.

گلوتامین چه کاری را میتواند برای شما انجام دهد؟

گرچه این مکمل نمی‌تواند تمام مشکلات مربوط به بهبود عملکرد ورزشی یک فرد را حل کند اما دارای مزایای زیادی می‌باشد که میتواند بسیار کمک کننده باشد.رایج‌ ترین دلیل استفاده از این مکمل توسط ورزشکاران و بدن سازان کمک به عضله‌ سازی می‌باشد. به این خاطر که بخش اعظمی از ماهیچه‌های ما توسط آمینو اسید گلوتامین تشکیل شده است. مصرف این مکمل همراه یک رژیم غذایی مناسب هنگام انجام تمرینات بدن سازی میتواند بسیار در فرایند سنتز پروتئین کمک کننده باشد و باعث افزایش آن شود. این مکمل به هیچ وجه استروئید نمی‌باشد و به طور طبیعی نیز در بدن ساخته میشود. هنگامی که در طول تمرینات شدید سطح آمینو اسید‌ها کاهش پیدا کند احتمال تجزیه ماهیچه‌ها بسیار بالا خواهد رفت. این موضوع باعث ایجاد خستگی‌ و کاهش سرعت ریکاوری شما میشود.

مصرف گلوتامین باعث میشود که مدت زمان ریکاوری کاهش پیدا کند و همین موضوع باعث افزایش قدرت ورزشکار از طریق ترمیم سریعتر ماهیچه‌ها میشود.از جمله فواید ذکر شده برای گلوتامین می توان به تقویت حافظه، افزایش حجم و آب عضلات و مفاصل، جلوگیری از تخریب بافت عضلانی و ترمیم بافت عضلانی، انتقال نیتروژن بین ارگان ها، حفظ تعادل اسید و باز، افزایش ترشح هورمون رشد، منبع انرژی سلول های مخاطی روده، منبع انرژی سلول های سیستم ایمنی و تنظیم سنتز و تجزیه پروتئین اشاره کرد.

 گلوتامین مايوژنيكس، ریکاوری بدون مرز!

گلوتامين، فراوان‌ترين آمينواسيد در بدن بوده که در سطح و حجم گسترده‌ای در عضلات اسکلتی و در پلاسمای خون موجود است. انتقال نيتروژن بين ارگان‌ها، سم زدايی بدن، کمک به دفع آمونياک از بدن، کمک به تشکيل و توليد RNA و DNA و تقويت سيستم ايمنی بدن از جمله کاریردهای گلوتامین می‌باشد.
هم‌چنین به عنوان منبع سوخت وارد عمل شده و انرژی لازم برای انجام فعاليت‌های فيزیکی را تامين می‌کند. تهی شدن ذخاير گلوتامين موجود در سلول‌های عضلانی، یکی از دلایل بروز خستگی در تمرینات ورزشی ست. لازم به ذکر است، استفاده از برخی استروئيدها که خواص آندروژنی قدرتمندی دارند، موجب تضعيف سيستم ايمنی بدن می‌گردد.

رشد عضلات:

مايوژنيکس با حمايت از سطوح هورمون رشد و تستوسترون در زمان رژيم، از افت آن‌ها جلوگيری کرده و باعث رشد عضلات و ايجاد شرايط آنابوليک می‌گردد.

 

داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

1,400,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 140000
  • موجودی: موجود
  • مدل: Myogenix Glutamine
  • بارکد محصول: 680269139538
  • کد انبار: 941126
سوالات متداول

بستگی به رژیم شما دارد اما به صورت عادی صبح و بعد از تمرین زمان مناسبی هست در برخی مواقع شب هنگام خواب هم استفاده می شود.

گلوتامین در صورت استفاده در دوزهای تا 30 گرم در روز احتمالاً بی خطر است عوارض جانبی به طور کلی خفیف است و ممکن است شامل نفخ، حالت تهوع، سرگیجه، سوزش سر دل و درد معده باشد.

مقدار کمی در روند کاهش چربی تاثیر گذار هست اما توصیه می شود که در کنار رژیم های کاهش وزن حتما برای از دست ندادن عضلات خود از گلوتامین استفاده کنید.

خیر خیلی بهتر است که همراه آب یا آبمیوه های طبیعی و پودر های پروتئینی،گینر و دیگر مکمل های خود استفاده کنید.

کد تخفیف خوش آمد گویی