منوی داروخانه
Your Cart

قرص آسیفر وبر نچرالز 60 عددی

قرص آسیفر وبر نچرالز 60 عددی
ناموجود
قرص آسیفر وبر نچرالز 60 عددی

قرص آسیفر وبر نچرالز

قرص آسیفر وبر نچرالز مکملی منحصر به فرد برای رفع کم خونی، پیشگیری از فقر آهن، تامین آهن و اسید فولیک بدن، بهبود علائم ناشی از کمخونی مانند بیحالی، خستگی و بی حوصلگی است. این مکمل به ساخت و انتشار گلبولهای قرمز خون و ارتقا سلامت عمومی بدن کمک می کند.

علایم کم خونی

کمخونی بر اثر کاهش میزان آهن خون به وجود می آید. زمانی که بدن با کمبود آهن مواجه می شود، تولید هموگلوبین خون کاهش می یابد و همین امر نقل و انتقال اکسیژن به بافتهای بدن و دفع دی اکسیدکربن از سلولها را با اختلال رو به رو می کند. این اختلال با علائمی چون سردرد و سرگیجه، افت انرژی، خستگی، رنگ پریدگی، افزایش خونریزی دوران قاعدگی در بانوان همراه است. دلایل کمخونی می توانند ژنتیکی یا تغذیه ای باشند. خونریزی های زیاد در دوران قاعدگی، تروما و زخمها موجب کمخونی می شود. همچنین در کمخونی های ژنتیکی مانند تالاسمی نیز بدن با کمبود آهن مواجه می‌شود. بهتر است بدانید عارضه کمخونی در بانوان بیش از آقایان مشاهده می شود. سیکل قاعدگی ماهانه و زایمان باعث می شوند نیاز بدن زنان به آهن دو برابر بیشتر از آقایان باشد. مکمل آسیفر حاوی آهن و اسیدفولیک است که به پیشگری از کمخونی کمک می کند و در صورت ابتلا به کمخونی آن را درمان می کند.


داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
60,500 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 21000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Webber Naturals acifer complex
  • بارکد محصول: 625273074222

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

قرص آسیفر وبر نچرالز به بهبود علائم ناشی از کمخونی مانند بیحالی، خستگی و بی حوصلگی کمک می کند.

 سیکل قاعدگی ماهانه و زایمان باعث می شوند نیاز بدن زنان به آهن دو برابر بیشتر از آقایان باشد و به همین دلیل مصرف مکمل قرص آسیفر وبر نچرالز توصیه می گردد.

قرص آسیفر وبر نچرالز مکملی منحصر به فرد برای رفع کم خونی، پیشگیری از فقر آهن، تامین آهن و اسید فولیک بدن است.

قرص آسیفر وبر نچرالز میزان آهن خون را افزایش می دهد و باعث تولید هموگلوبین بیشتر و نقل و انتقال اکسیژن به بافت های بدن و دفع دی اکسیدکربن از سلول ها می گردد.