منوی داروخانه
Your Cart

محافظ دندان قروچه ( نایت گارد)

رفع خروپف و رفع دندان قروچه در هنگام خواب ، مراحل استفاده کمتر از 1 دقیقه
محافظ دندان قروچه ( نایت گارد)
محافظ دندان قروچه ( نایت گارد)
محافظ دندان قروچه ( نایت گارد)
-28 %
محافظ دندان قروچه ( نایت گارد)
محافظ دندان قروچه ( نایت گارد)
محافظ دندان قروچه ( نایت گارد)
محافظ دندان قروچه ( نایت گارد)

 

محافظ دندان قروچه ( نایت گارد)

محافظ دهان وسیله ای است که برای محافظت از دندان های شما در برابر دندان قروچه یا فشار دادن دندان ها در هنگام خواب یا آسیب دیدگی های ورزشی هنگام ورزش استفاده می شود. این محصول همچنین می تواند به کاهش خروپف و تسکین انسداد خواب کمک کند.

محافظ دهان پوششی است که بر روی دندان قرار داده می شود و اغلب برای محافظت از دندان در برابر صدمه در برابر دندان قروچه دندان ها و در هنگام ورزش استفاده می شود. استفاده از یک نایت گارد هنگام خواب از ساییده شدن سطح دندان‌هایتان به یکدیگر جلوگیری می‌کند. جلوگیری از دندان قروچه می‌تواند درد دندان را از بین ببرد، عضلات فک را آرام کند و سردرد ناشی از دندان قروچه را کاهش دهد.

چه کسی به محافظ دندان نیاز دارد؟

دندان درد یا درد فک بعد از بیدار شدن از خواب صبح می‌تواند اولین علامتی باشد که نشان می‌دهد شما از دندان قروچه رنج می‌برید. دندان قروچه یک بیماری دندانی رایج است و بر تعداد قابل توجهی از افراد بزرگسال و کودکان در تمام سنین تأثیر می‌گذارد. دندان قروچه نمی‌تواند درمان شود، اما راه‌هایی برای کاهش آن وجود دارد. یکی از بهترین روش‌های کاهش دندان قروچه استفاده از نایت گارد یا محافظ دهان در هنگام خواب می‌باشد.

محافظ دهان باید توسط هر کس (کودکان و بزرگسالان) که ورزش های تماسی از جمله فوتبال ، بوکس ، هاکی روی یخ ، بسکتبال ،چوگان و هاکی روی چمن بازی می کنند ، استفاده شود. با این وجود ، حتی افرادی که در ورزش های بدون تماس (به عنوان مثال ژیمناستیک) و هرگونه فعالیت تفریحی (به عنوان مثال اسکیت بورد ، دوچرخه سواری در کوهستان) که ممکن است خطر آسیب دیدگی در دهان را ایجاد کند ، محافظ دهان استفاده کنند ، سود می برند. همچنین افرادی که از ارتودنسی دندان استفاده نموده اند، استفاده از نایت گارد می تواند بسیار موثر باشد.

از آنجا که تصادفات می تواند در طی هر فعالیت بدنی اتفاق بیفتد ، مزیت استفاده از محافظ دهان در هنگام ورزش این است که می تواند به کاهش خطر آسیب های مربوط به دهان ، لب ، زبان و بافت های نرم دهان کمک کند. محافظ دهان همچنین به شما کمک می کند تا از خرد یا شکستن دندان ها ، آسیب عصبی به دندان یا حتی از دست دادن دندان خودداری کنید.

 

 

چگونه از نایت گارد خود مراقبت کنیم ؟

  •   قبل از استفاده دهان خود را مسواک و نخ دندان بزنید
  •    در حین استفاده از نایت گارد با آن حدالامکان غذا نجوید
  •   بعد از هربار استفاده آن را با آب سرد و صابون یا خمیر دندان بشویید و تمیز و خشک کنید و حتما در جعبه مخصوص نگه داری کنید
  •    از خم کردن نایت گارد خودداری کنید
  •   جعبه نایت گارد را زیر نور مستقیم آفتاب یا در معرض حرارت و گرما قرار ندهید زیرا گرما باعث تغییر فرم نایت گارد می شود
  •   هفته ‌ای یک مرتبه محافظ دهان را ضد عفونی کنید برای این کار می‌توانید از محلول شوینده دندان مصنوعی استفاده کنید.


 داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد

 

محافظ دندان قروچه ( نایت گارد)

 

201,204 تومان - 28% تخفیف
279,450 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Full Sleep anti burxism night guard TK01
  • بارکد محصول: 6269653300019
  • کد انبار: 935846

کد تخفیف خوش آمد گویی