Menu
Your Cart

برونسون | Bronson

برونسون برندی معتبر در زمینه تولید انواع مکملهای حاوی ویتامین است. بیش از 50 سال است که این برند در این زمینه فعالیت دارد و توانسته است با تامین نیازهای بدن به مواد مغذی تحولاتی شگرف در این زمینه به وجود بیاورد. سلامتی موضوع مهمی است که تمامی کشورهای پیشرفته دنیا به آن اهمیت می دهند و همین امر آنها را به کشورهایی پیشرفته تبدیل کرده است. اکنون برند برونسون با بیش از 25000 متخصص در سراسر دنیا همکاری دارد و همین امر اثربخشی محصولات این برند را بالا برده است. برند برونسون دارای تاییدیه رسمی از سوی سازمان غذا و دارو است و گواهی کیفیت استاندارد را در سطح بین المللی کسب کرده است.

چرا بدن انسان به ویتامین نیاز دارد؟

ویتامینها بلوکهای سازنده بدن هستند. در واقع، اگر ویتامینها به بدن نرسند، بدن نمی تواند به خوبی شکل گیرد و بافتهای آن تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. اهمیت این موضوع در دوران کودکی بسیار بیشتر است. اگر بدن در دوران کودکی که دوران مهمی در رشد انسان به شمار می رود نتواند به ویتامینها دسترسی داشته باشد، در بزرگسالی با مشکلات زیادی رو به رو خواهد شد.

پیروی از رژیم غذایی سالم و عدم استفاده از دخانیات و مشروبات الکلی ( زیرا مصرف این مواد ممکن است مانع جذب برخی از ویتامین ها شود) بهترین روش برای تامین نیاز بدن به انواع مواد مغذی است. در صورتی که به رژیم غذایی سالم دسترسی نیست، باید از مکملهای حاوی ویتامین استفاده شود. بهتر است بدانید که مصرف خودسرانه این مکملها مجاز نیست و باید قبل از مصرف با پزشک مشورت شود.

انواع محصولات برند برونسون را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Magnesium 250mg
قرص جوشان منیزیم برونسونجوشان منیزیم برونسون یک ماده مهم معدنی است که وجودش برای تنفس سلولی ضروریست. منیزیم برونسون برای ساخت استخوان ها و حفظ سلامت آنها و نقل وانتقال یون های پتاسیم و کلسیم به داخل و خارج سلول مورد نیاز است.منیزیم نیز به حفظ عضلات قوی و جلوگیری از گرفتگی کمک می کند. مصرف  قرص ..
41,500 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Gentle Iron with Vitamin C
قرص ویتامین سی با آهن برونسون پیوسته رهشقرص ویتامین سی با آهن برونسون پیوسته رهش، از ویتامین ث و عنصر معدنی آهن تهیه شده است. مصرف این مکمل موجب تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان کمخونی می شود.نقش ویتامین ث و آهن  بر سلامتیویتامین ث ویتامینی ضروری برای بدن است که باید روزانه و از طریق مواد غذایی مص..
68,700 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Vitamin C Effer 20tab
قرص جوشان ویتامین سی 1000 برونسونویتامین سی یا آسکوربیک اسید ویتامینی محلول در آب است که در بدن انسان ساخته نمی شود و بدن انسان حتی قادر به ذخیره سازی آن نمی باشد؛ مصرف دوز مناسب از این ویتامین به صورت روزانه برای بهبود سلامت بدن الزامی است. ویتامین سی در بدن به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و از..
50,150 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Biotin Capsules 5000 mcg
کپسول بیوتین 5000 برونسونکپسول بیوتین 5000 برونسون مکملی ویژه و سرشار از بیوتین، جهت تأمین ویتامین بیوتین مورد نیاز بدن است و در تقویت پوست، مو و ناخن و جلوگیری از تضعیف آن نقش دارد. همچنین این کپسول نقش بسزایی در جلوگیری از ریزش مو،  بهبود متابولیسم پروتئین ها، کربوهیدرات ها و چربی ها، کنترل ..
130,800 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Multi Vitamin
قرص جوشان مولتی ویتامین برونسونقرص جوشان مولتی ویتامین برونسون محصولی مناسب برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی است که بدن به آنها نیاز دارد. قرص جوشان یکی از فرم های دارویی است که طرفداران زیادی دارد. از دلایل عمده این امر می توان به هضم ساده و عدم بروز مشکلات گوارشی، مصرف راحتر ( نیاز به واحد انداز..
63,300 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson CLA 1000 mg 90caps
کپسول سی ال ای 1000 برونسون کپسول سی ال ای 1000 برونسون  محصولی مناسب برای کمک به افزایش متابولیسم چربی هاست. در این کپسول از 1000 میلی گرم سی ال ای استفاده شده است و همین امر این مکمل را به محصولی اثربخش تبدیل کرده است. مطالعات جدید نشان می دهند که سی ال ای چربی سوزی را در بدن بالا می برد..
490,500 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Vitamin D3 iu Caps
کپسول ویتامین د3 برونسون کپسول ویتامین د3 برونسون به دو صورت 1000 و 2000 میلی گرم به فروش می رسد. ویتامین دی باعث استحکام بخشی استخوان ها می شود و از بروز پوکی استخوان جلوگیری می کند. همچنین این ویتامین در تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار موثر است و از بروز بیماری ها جلوگیری می کند. این ویتامین محلو..
87,200 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Carb Care Capsules 60
کپسول کرب کر برونسونکپسول کرب کر برونسون مکملی فوق العاده و موثر در کاهش جذب چربی و کربوهیدرات در بدن است و به کاهش تعداد سلول‌های چربی در بدن کمک می کند. این کپسول حاوی عصاره چای سبز و عصاره میوه گارسینیا است و از این رو در کاهش وزن و لاغری اهمیت فراوان دارد.میوه گارسینیا چیست؟ گارسینیا کامبوجیا م..
163,500 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Vitamin C Whit Rose Hips
قرص ویتامین سی 1000 با رزهیپ برونسونقرص ویتامین سی 1000 با رزهیپ برونسون مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن، ارتقا سلامت عمومی، حفظ شادابی و افزایش انرژی بدن است.این مکمل حاوی ویتامین سی و عصاره میوه رز هیپ است.نقش ویتامین ث  بر سلامتیویتامین ث ویتامینی ضروری برای بدن است که باید رو..
183,200 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Vitamin C Zinc 500 mg 20 Effervescent Tablets
قرص جوشان ویتامین سی زینک برونسونقرص جوشان ویتامین سی زینک برونسون یکی از بهترین مکمل ها برای تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد. استفاده از ویتامین سی و زینک از بروز بیماری ها پیشگیری کرده و روند درمان بیماری را تسریع می بخشد. ویتامین سی یک آنتی اکسیدان قوی نیز می باشد که در شفافیت پوست موثر است. خواص ر..
54,500 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Skin, Hair & Nails
کپسول هیر اسکین اند نیلز برونسونکپسول هیر اسکین اند نیلز برونسون محصولی مناسب برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن است. در این کپسول از مواد موثره ای نظیر ویتامین آ، ویتامین ایی، ویتامین ث و ویتامین های گروه ب استفاده شده است و همین امر این کپسول را به مکملی اثر بخش تبدیل کرده است. کپسول برونسون می تواند ..
261,600 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Therapeutic Formula
کپسول تراپیوتیک فرمولا برونسونکپسول تراپیوتیک فرمولا برونسون محصولی مناسب برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. بهتر است بدانید که این کپسول فاقد آهن است. در نتیجه مصرف آن به کسانی توصیه می شود که بدنشان از کمبود آهن رنج نمی برد. همانطور که می دانید ویتامین ها و مواد معدنی حکم بلوکها..
193,000 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson BCAA 300g Powedr
پودر بی سی ای ای برونسونپودر بی سی ای ای برونسون محصولی مناسب برای کمک به تامین آمینو اسیدهای شاخه دار برای بدن است. در این پودر از مواد موثره ای نظیر ال لوسین، ال والین و ال ایزولوسین استفاده شده است و همین امر سبب شده است این پودر به مکملی اثربخش تبدیل شود. تحقیقات مدرن نشان داده اند اگر آمینو اسی..
588,600 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Dha 200ml
کپسول دی اچ ای برونسونکپسول دوکوزاهگزانوئیک اسید (DHA) یک اسید چرب امگا 3 است که با بهبود سلامت قلب ، بینایی بهتر و کاهش پاسخ التهابی مرتبط است. این مکمل به طور طبیعی در مقادیر کمی توسط بدن ما تولید می شود ، اما برای دستیابی به مقادیر کافی ، DHA  باید از طریق مکمل دی اچ ای یا منابع غذایی مانند ..
261,600 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Vitamin C Whit Lysine
ویتامین سی و لیزین 500 میلی گرم برونسونویتامین سی و لیزین 500 میلی گرم برونسون مکملی منحصر به فرد برای موجب تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش توانایی جسمی ورزشکاران است. این مکمل حاوی آمینواسید ال-لیزین و ویتامین ث است.نقش ویتامین سی  بر سلامتیویتامین ث ویتامینی ضروری برای بدن است که بای..
143,900 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Vitamin B12
قرص ویتامین ب12 500 برونسونقرص ویتامین ب12 برونسون مکملی منحصر به فرد برای بهبود عملکرد مغز و تقویت عملکرد سیستم عصبی بدن است.این مکمل حاوی 500 میکروگرم ویتامین ب12 است.نقش ویتامین ب12 بر سلامت بدنویتامین ب12 یا کوبالامین یکی از ویتامینهای ضروری و محلول در آب است. این ویتامین در منابع غذایی مختلفی ا..
136,250 تومان
کپسول بیوتین 10000 مگا بیت برونسون | 60 عددی | تقویت پوست، مو و ناخن کپسول بیوتین 10000 مگا بیت برونسون | 60 عددی | تقویت پوست، مو و ناخن
-45 %
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Mega Bit Biotin 10000 mcg
کپسول بیوتین 10000 مگا بیت برونسونکپسول بیوتین 10000 مگا بیت برونسون محصولی مناسب برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن است. تمامی انسان ها تمایل دارند که پوستی درخشان و موهایی زیبا و پرپشت داشته باشند. اما گاهی عوامل مختلفی بر سلامتی اثر می گذارد و باعث می شود پوست و مو بیمار شوند. یکی از عواملی که می توا..
99,900 تومان 183,200 تومان
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Men's Complete tab
قرص منز کامپلیت برونسونقرص منز کامپلیت برونسون مولتی ویتامین ویژه آقایان است و به حفظ سلامت عمومی بدن و بهبود عملکرد و تقویت عضلات و ماهیچه ها آنها کمک می کند. همچنین این قرص موجب بهبود عملکرد متابولیسم و افزایش سوخت و ساز بدن آنها می شود و در افزایش سطح انرژی بدن نقش دارد.این محصول حاوی مقادی..
124,260 تومان
قرص ادالت کامپلیت برونسون | 30 عدد | کمک به سلامت عمومی بدن قرص ادالت کامپلیت برونسون | 30 عدد | کمک به سلامت عمومی بدن
-20 %
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Adult Complete tab
قرص ادالت کامپلیت برونسونقرص ادالت کامپلیت برونسون مولتی ویتامینی منحصر به فرد برای جبران کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن به ویژه در رژیم‌های سخت غذایی است. این قرص با تامین مواد مغذی مورد نیاز سلولها نقش فراوانی در بهبود عملکرد و تقویت عضلات ، تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن ، افزایش سطوح ..
83,760 تومان 104,700 تومان
کپسول ویتامین ای 1000 برونسون | 100 عدد | بهبود سیستم ایمنی، قلب و آنتی اکسیدان قوی کپسول ویتامین ای 1000 برونسون | 100 عدد | بهبود سیستم ایمنی، قلب و آنتی اکسیدان قوی
ناموجود
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Vitamin E 1000 iu 100 softgels
کپسول ویتامین ای 1000 برونسونویتامین ها بر اساس حلالیت آن ها در آب و یا در چربی به دو گروه تقسیم می شوند، ویتامین های محلول در چربی و ویتامین های محلول در آب. ویتامین E یکی از ویتامین‌های محلول در چربی است، روند جذب ویتامین های محلول در چربی مشابه جذب چربی هاست، بنابراین عوامل مؤثر در جذب چر..
216,000 تومان
کپسول لیور دتوکس بی ال دی برونسون | 100 عدد | کمک به بهبود عملکرد کبد کپسول لیور دتوکس بی ال دی برونسون | 100 عدد | کمک به بهبود عملکرد کبد
ناموجود
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Liver Detox BLD 100cap
کپسول لیور دتوکس بی ال دی برونسونکپسول لیور دتوکس بی ال دی برونسون مکملی سرشار از ویتامینهای مورد نیاز بدن است که با تمرکز بر بهبود عملکرد کبد ترکیب و تهیه شده است. این محصول خاصیت سم زدایی برای کبد دارد و از تجمع چربی‌ها در کبد جلوگیری می کند. این کپسول حاوی ترکیبی مناسب از گیاهانی مانند خارمریم، گ..
215,000 تومان
کپسول سی ال ای برونسون | 90 عدد | چربی سوز و کمک به کاهش وزن کپسول سی ال ای برونسون | 90 عدد | چربی سوز و کمک به کاهش وزن
ناموجود
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson CLA 2000mg
کپسول سی ال ای برونسون  اسید لینولئیک ترکیبی یا سی ال ای یکی از قابل بحث ترین مکمل های موجود در بازار است که در ابتدا به عنوان عاملی ضد سرطان معرفی شده بود اما هم اکنون به دلیل ویژگی کنترل وزن در افراد مختلف با نتایجی متفاوت مورد توجه و بررسی قرار گرفته است. سی ال ای اسید چربی غیر اشباع اس..
490,500 تومان
کپسول سلدرین برونسون | 90 عدد | بهبود علمکرد، انعطاف پذیری و ضد التهاب مفاصل
ناموجود
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson Celadrin 90 Caps
ویژگی های کپسول سلدرین برونسون :کمک به بهبود روماتیسمضد التهابکاهش درد مفاصل در سالمندانتقویت مفاصل و غضروف هاکمک به درمان آرتروزکمک به محافظت از مفصل ها و کمک به برطرف کردن ناراحتی های مفصلداروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :ورزش برای بهبود روماتیسم، روشی مناسب برای درمان!..
348,500 تومان
کپسول بنفوتیامین 150 میلی گرم برونسون | 120 عدد | کمک به تفکیک مواد مغذی محلول در چربی جهت افزایش کارایی بدن
ناموجود
برند: برونسون | Bronson مدل: Bronson benfotiamine 120 cap
کپسول بنفوتیامین 150 میلی گرم برونسونکپسول بنفوتیامین 150 میلی گرم برونسون مکمل منحصر به فردی برای افزایش کارآیی و عملکرد بدن است. این کپسول به جذب مواد مغذی محلول در چربی کمک می کند و نقش موثری در بهبود متابولیسم و سوخت و ساز بدن دارد.موارد احتیاطیاگر از بیماریهای مزمن مانند دیابت رنج می برید، قبل ..
305,000 تومان
نمایش 1 تا 25 از 28 (2 صفحه)