Menu
Your Cart

کیو ان تی | QNT

برند کیو ان تی برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید مکمل های بدنسازی است. این برند تحت مالکیت شرکت کیمیا مکمل قرار دارد. این برند در تلاش است تا با تولید محصولات مناسب به ورزشکاران کمک کند تا به اهداف ورزشی خود دست پیدا کنند. کارشناسان ورزشی بر این عقیده هستند که استفاده از مکمل های مناسب ورزشی نقش بسیار مهمی در ارتقا بدن ورزشکاران دارد و به آنها کمک می کند تا به اندامی ایده آل دست پیدا کنند. این محصولات کیفیت بسیار مناسبی دارند و به ارتقا سلامتی نیز کمک می کنند. به همین دلیل بسیاری از ورزشکاران استفاده از محصولات این برند را مورد توجه قرار می دهند.

اگر به سلامت خود اهمیت می دهید از محصولات برند کیو ان تی استفاده کنید!

یکی از سوالات عمده کسانی که به تازگی وارد حوزه بدنسازی شده اند این است که چرا باید از مکملهای بدنسازی استفاده شود؟! اولین دلیل آن کمک به تامین مواد مورد نیاز بدن در عضله سازی است و پروتئین یکی از مهمترین مواد مغذی است که باید در این دوران مورد استفاده قرار گیرد در غیر اینصورت خطر آسیب به بافت عضلانی وجود دارد. با توجه به این موضوع که محصولات برند کیو ان تی برای سلامتی نیز مفید هستند کارشناسان ورزشی بر این امر تاکید می ورزند که شما با استفاده از محصولات این برند می توانید به اهداف ورزشی و سلامتی دست پیدا کنید.

انواع محصولات برند کیو ان تی را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

برند: کیو ان تی | QNT مدل: QNT Delicious Whey
پودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تیپودر پروتئین دلیشس وی کیو ان تی  مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به پروتئین است. مصرف این مکمل نقش موثری در حفظ سلامت بافت عضلانی دارد.ویژگی های پروتئین بر سلامتی پروتئین وی یکی از مهمترین پروتئین هایی است که ورزشکاران به آن اهمیت بسیار زیادی می دهند و به ع..
1,650,000 تومان
برند: کیو ان تی | QNT مدل: QNT Creatine Monohydrate 100% 300g powder
پودر کراتین مونوهیدرات 100 درصد کیو ان تیپودر کراتین مونوهیدرات 100 درصد کیو ان تی محصولی مناسب برای افزایش قدرت بدن است. کراتین مونوهیدرات داری فواید زیادی بر سلامتی است که از مهمترین آنها می توان به افزایش انرژی و توان بدنی اشاره کرد. در نتیجه، ورزشکاران مدت زمان بیشتری می توانند ورزش کنند و همین ..
350,000 تومان
برند: کیو ان تی | QNT مدل: QNT L Glutamine
پودر گلوتامین کیو ان تی الپودر گلوتامین کیو ان تی ال مکملی مناسب برای تامین گلوتامین مورد نیاز بدن در حین تمرینات ورزشی است. این مکمل به حفظ سلامت عضلات در ورزش کمک می کند و نقش موثری در عضله سازی دارد. استفاده از این مکمل سبب ترمیم بافت های آسیب دیده عضلات در طول ورزش می شود و متابولیسم چربی را در ..
760,000 تومان
برند: کیو ان تی | QNT مدل: QNT Muscle Mass 3000
پودر ماسل مس 3000 کیو ان تی پودر ماسل مس 3000 کیو ان تی  مکملی مناسب برای تامین کربوهیدرات و پروتئین مورد نیاز بدن ورزشکاران است. پروتئین یکی از موادی است که نقش حیاتی در عضله سازی و فرم دهی به بدن ورزشکاران دارد. کربوهیدرات نیز انرژی مورد نیاز ورزشکاران را تامین می نماید و عملکرد آنها را بهبود..
1,430,000 تومان
پودر پروتئین متاپیور زیرو کرب کیو ان تی | 1000 گرم | حاوی پروتئین ایزوله
ناموجود
برند: کیو ان تی | QNT مدل: QNT Metapure Zero Carb
پودر پروتئین متاپیور زیرو کرب کیو ان تیپودر پروتئین متاپیور زیرو کرب کیو ان تی مکملی مناسب برای تامین پروتئین مورد نیاز بدن است. پروتئین یکی از بلوک های سازنده بدن به شمار می رود که وجود آن به ارتقا سلامتی کمک می کند. این پودر از تحلیل عضلات پیشگیری می کند و نقش موثری در ارتقا سلامتی عضلات دارد. مصر..
760,000 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)