منوی داروخانه
Your Cart

قرص آمینو فریک فارما فریک 180 عدد

کاهش تجزیه پروتئین عضلات و افزایش جذب پروتئین و اسید آمینه
قرص آمینو فریک فارما فریک 180 عدد
ناموجود
قرص آمینو فریک فارما فریک 180 عدد

قرص آمینو فریک فارما

قرص آمینو فریک فارما محصول کمپانی فارما فریک است که در دونوع پودری و قرصی تولید می شود. این مکمل مناسب برای اولین وعده بعد ازتمرین ورزشی است تا از کاتابولیسم جلوگیری کند و روند ریکاوری را سرعت ببخشد.

نقش آمینو اسید در بدن

آمینواسیدهای شاخه دار مانند ال-لوسین، ایزولوسین و ال-والین نقش مهمی در سنتز پروتئینها در بدن دارند. محل ساخت این آمینواسیدها، ماهیچه های بدن است.آمینو اسیدها می‌توانند رشد ماهیچه ای را افزایش دهند و به قدرت و بازیابی عضلات کمک کنند. این مواد مانع از کاهش حجم ماهیچه‌ها در حین استفاده از رژیم غذایی می‌گردند.در صورتی که آمینو اسیدپیش از تمرین مصرف شوند، می‌توانند عملکرد ماهیچه را تقویت کند. همچنین این ماده از کاهش وزن عضلات در هنگام رژیم های غذایی جلوگیری می کند.بدن در حالت طبیعی مقدار کمی آمینواسید شاخه دار تولید می کند، اما این مقدار برای ورزشکاران بسیار پایین است و نیازهای عضلانی انها را تامین نمی کند.بنابراین آنها باید از طریق مصرف مکمل نیاز بدنشان را تامین کنند. آمینواسیدهای شاخه دار در صورتی که پس از تمرینات ورزشی مصرف شوند، سرعت ترمیم ماهیچه ها را افزایش می دهند.این مواد یکی از محصولات ضروری برای عضله سازی هستند و باید در برنامه غذایی ورزشکاران قرار بگیرند.


قرص آمینو فریک فارما را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:اندازه محصول : 180 قرص

کشور سازنده: آمریکا
کد بهداشتی: 5001051939551124

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
270,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 270000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Pharma Freak Amino Freak af 180 Tab
  • بارکد محصول: 855504001226
  • کد انبار: 3071

کد تخفیف خوش آمد گویی