منوی داروخانه
Your Cart

قرص فولاسین اسید فولیک سان لایف 60 عدد

افزایش خونسازی در بدن
قرص فولاسین اسید فولیک سان لایف  60 عدد
ناموجود
قرص فولاسین اسید فولیک سان لایف 60 عدد

قرص فولاسین اسید فولیک سان لایف

قرص فولاسین اسید فولیک سان لایف مکملی منحصر به فرد برای پیشگیری و درمان بیماری ناشی از كمبود این ویتامین است.

اسید فولیک چیست؟

اسید فولیک از ویتامین‌های گروه ب با نام ب9 است.  وجود این ویتامین برای رشد سلول‌ها و متابولیسم (سوخت و ساز) بدن لازم است. واژه فولات (Folate) برگرفته از فولیک اسیدی است که در مواد غذایی طبیعی وجود دارد. اسید فولیک نسخه دست ساز فولات است که در بیشتر مکمل‌ها یافت می‌شود.

این ویتامین به تولید هموگلوبین خون کمک می‌کند و کمبود آن موجب فقرآهن می‌شود. مصرف این مکمل در دوران بارداری برای مادران ضروری است. زیرا این ویتامین به تکامل طناب عصبی در جنین کمک می‌کند و فقر آن عوارض و ناهنجاری‌های عصبی را برای جنین به وجود می‌آورد.

اسید فولیک برای اسپرم سازی سالم در آقایان و افزایش قدرت باروری آنها موثر است. این ویتامین خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی را نیز کاهش می‌دهد.


قرص فولاسین اسید فولیک سان لایف را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
43,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 43000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Sun Life Folcin Folic Acid 600
  • بارکد محصول: 4022679123176
  • کد انبار: 1082
سوالات متداول

قرص فولاسین اسید فولیک سان لایف مکملی منحصر به فرد برای پیشگیری و درمان بیماری کم خونی ناشی از كمبود ویتامین اسیدفولیک است.

واژه فولات (Folate) برگرفته از فولیک اسیدی است که در مواد غذایی طبیعی وجود دارد. اسید فولیک نسخه دست ساز فولات است که در بیشتر مکمل‌ها از جمله قرص فولاسین اسید فولیک سان لایف یافت می‌شود.

مصرف قرص فولاسین اسید فولیک سان لایف در دوران بارداری برای مادران ضروری است. زیرا این ویتامین به تکامل طناب عصبی در جنین کمک می‌کند و فقر آن عوارض و ناهنجاری‌های عصبی را برای جنین به وجود می‌آورد.

اسید فولیک موجود در قرص فولاسین اسید فولیک سان لایف برای اسپرم سازی سالم در آقایان و افزایش قدرت باروری آنها موثر است.

کد تخفیف خوش آمد گویی