منوی داروخانه
Your Cart

پودر گین ویت ویتاپی 2600 گرم

پودر گین ویت ویتاپی 2600 گرم
پودر گین ویت ویتاپی 2600 گرم
-12 %
پودر گین ویت ویتاپی 2600 گرم
پودر گین ویت ویتاپی 2600 گرم
پودر گین ویت ویتاپی 2600 گرم

پودر گینر ویتاپی محصولی مناسب برای افزایش وزن بدن است. این پودر به افزایش حجم عضلات کمک می کند و نقش موثری در جلوگیری از تحلیل عضلانی دارد. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از پودر گین مورد توجه قرار گیرد هضم راحت آن است. همچنین، این پودر سلول های آسیب دیده عضلات را که بعد از تمرینات ورزشی به وجود می آید را ترمیم می نماید و سلامتی را ارتقا می دهد. توصیه می شود روزانه یک وعده کامل از پودر گین مصرف شود. مکمل افزایش وزن شامل ترکیبی از پروتئین، کربوهیدرات، چربی‌ها، و ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند.هدف اصلی مکمل گینر، افزایش کالری مصرفی و تأمین انرژی بیشتر برای رشد عضلات و افزایش وزن است. این مکمل‌ها معمولاً توسط افرادی استفاده می‌شوند که دچار کمبود وزن هستند، ورزشکاران حرفه‌ای که نیاز به مصرف بالای کالری دارند، و افرادی که به دلیل مشکلات سلامتی نمی‌توانند به طور طبیعی وزن بگیرن مورد استفاده قرار می گیرد.

 

راهکارهای موثر برای جلوگیری از تحلیل عضلات چیست؟

  • ورزش های مقاومتی انجام دهید. 

  • میزان ورزش خود را به مرور زمان و متناسب با شرایط افزایش دهید.

  • از مکمل های حاوی پروتئین استفاده کنید.

  • وقتی احساس خستگی می کنید، به بدن خود استراحت دهید. 

1,006,280 تومان - 12% تخفیف
1,143,500 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Vitap Gain Vit
  • بارکد محصول: 6262069501223
  • کد انبار: 939045

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

زمان استفاده بستگی به رژیم غذلیی روزانه شما دارد اما در بهترین حالت یک ساعت و نیم قبل از تمرینات ورزشی وبعد از تمرینات ورزشی است اما اگر باز هم کمبود کالری داشتید شب قبل از خواب هم میتوانید استفاده کنید البته حتما باید در شرایط سلامتی بدنی کامل باشید.

اگر از سلامت کامل بدنی برخوردار هستید میتوانید دو دوره با نحوه مصرفی که در پشت محصول درج شده است این محصول را استفاده کنید.

خیر برای کودکان با شرایط سنی که دارند مکمل های افزایش وزن تهیه شده است که می توانند استفاده کنند.

اگر از مقداری که نسبت به سن و فعالیت روزانه شما برای شما زیر نظر یک متخصص ورزشی یا پزشکی تعیین شده است فراتر نروید مشکلی نخواهد داشت البته زنان باردار،بیماران کلیوی و دیابتی مجاز به مصرف نیستند.