Menu
Your Cart

کاندوم ساده

توضیحات دسته‌بندی


کاندوم ساده پوشش کشسانی و منعطف است که از تماس مستقیم آلت تناسلی طرفین در زمان برقراری رابطه جنسی جلوگیری به عمل می‌آورد. معمولا در ساخت کاندم از لاتکس استفاده می شود. با توجه به این موضوع که هدف اصلی کاندوم ایجاد لذت در رابطه جنسی است، معمولا در کاندوم ساده کلاسیک از مواد روان کننده استفاده می شود. این روان‌کننده‌ها بر پایه آب هستند، زیرا روغن به جنس لاتکس کاندوم آسیب وارد می‌کند. برخی از کاندوم‌ها حاوی مواد اسپرم‌کش هستند تا احتمال بارداری را به کمترین میزان برسانند.

تمامی محصولات جنسی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و مجوزهای لازم را از سازمان بهداشت دریافت کرده اند. در نتیجه، شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی این محصولات را سفارش دهید و رابطه جنسی با کیفیتی را تجربه کنید.

انواع کاندوم ساده

این محصولات معمولا توسط کمپانی های مختلفی تولید می شوند و هر یک از این کمپانی ها ویژگی مختلفی را در آن به کار می برد تا بتواند محصول مناسبی را در اختیار شرکای جنسی قرار دهد. امرزوه، کمپانی ها تلاش کرده اند ضخامت کاندوم معمولی را کاهش دهند و به 3 میکرون برسانند. این امر باعث می شود تا شرکای جنسی در زمان برقراری این رابطه آلت تناسلی یکدیگر را احساس کنند و همین امر کیفیت رابطه جنسی آنها را افزایش می دهند.

کاندوم بدون روان کننده

برخی از افراد در این باره سوال می پرسند آیا کاندوم بدون لوبریکانت در بازار موجود است. همانطور که می دانید کاندوم ها از لاتکس ساخته می شوند و اگر در آنها از مواد روان کننده استفاده نشود، ممکن است لاتکس باعث ایجاد اصطکاک در زمان برقراری رابطه جنسی شود و همین امر رابطه جنسی را دردناک و بی کیفیت می کند. با توجه به این موضوع تمامی کاندوم ها حاوی مواد روان کننده هستند تا بتوانند رابطه جنسی با کیفیتی را برای شرکای جنسی تداعی کنند.

کاندوم ساده بدون مواد تاخیری

کسانی که به دنبال کاندوم بدون تاخیری هستند، ترجیح می دهند رابطه جنسی کلاسیکی را تجربه کنند. بهتر است بدانید هیچ یک از کاندوم هایی که در این صفحه مشاهده می کنید، دارای مواد تاخیری نیستند. در واقع، کاندوم ساده پوششی پلاستیکی است و در آن از هیچ روشی برای ایجاد تحریک بیشتر در زنان و یا به تعویق انداختن زمان انزال در مردان استفاده نشده است. این وسیله آلت تناسلی مردان را پوشش می‌دهد و تنها خاصیت آن جلوگیری از انتقال بیماریهای مقاربتی مانند زگیل تناسلی، ایدز، هپاتیت نوع سی، عفونتهای جنسی و یا جلوگیری از بارداری است. تاریخ انقضای کاندوم ساده زیاد است و در مدت طولانی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

مزایای استفاده از کاندوم ساده

مزایای استفاده از کاندوم به شرح زیر هستند:

  • جلوگیری از بارداری بدون هیچ گونه عوارض
  • جلوگیری از انتقال بیماریهای مقاربتی

استفاده از قرص های ضد بارداری مشکلات زیادی را برای بانوان به وجود می آورد و در بسیاری از موارد سلامت جنسی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. کارشناسان به این موضوع اشاره می کنند استفاده از کاندوم بهترین روش برای جلوگیری از بارداری ناخواسته و عدم آسیب به سلامتی است.

آیا در صورت استفاده از کاندوم امکان بارداری وجود دارد؟

اگر شما در طول رابطه جنسی از کاندوم ساده به طور دقیق استفاده کنید، 98 درصد از بارداری جلوگیری می کنید. اما همانطور که به این عدد نگاه می کنید، کاندوم نیز نمی تواند به طور قطعی از بارداری ناخواسته جلوگیری کند. سالانه از هر 100 نفری که در طول رابطه جنسی خود از کاندوم استفاده می کنند، 15 نفر باردار می شوند. بنابراین، بهتر است بدانید امکان بارداری در صورت استفاده از این محصول نیز وجود دارد.

آیا استفاده از کاندوم عوارض جانبی دارد؟

با توجه به این موضوع که کاندوم ساده آلت تناسلی مردان را پوشش می دهد و در تماس مستقیم با کانال واژن زنان قرار دارد، همواره این سوال پرسیده می شود آیا استفاده از کاندوم حساسیت زاست. بهتر است بدانید 98 درصد کسانی که از این محصول استفاده می کنند هیچ نوع عارضه جسمانی را تجربه نمی کنند. اما ممکن است درصد بسیار نادری به روغنی که در کاندوم وجود دارد حساسیت نشان دهند. این امر خود را با بروز خارش نشان می دهد. در موارد بسیار خاص امکان حملات قلبی وجود دارد.

موارد احتیاطی در مورد استفاده از کاندوم ساده

اگر می‌خواهید از کاندوم ساده در رابطه جنسی خود استفاده کنید، به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • این وسیله یکبار مصرف است و دایمی نیست و برای هر رابطه جنسی باید یکبار مورد استفاده قرار گیرد.
  • ممکن است جنس لاتکس این وسیله برای برخی از افراد حساسیت زا است، بنابراین مداما نباید استفاده شود.
  • احتمال پارگی کاندوم در طی برقراری رابطه جنسی وجود دارد. به همین دلیل بهتر است در رابطه جنسی کاندوم بررسی شود.

قیمت کاندوم ساده

این کاندوم ساده‌ترین نوع کاندوم است و در آن از هیچ روشی برای به تعویق انداختن انزال و یا تحریک بیشتر زنان استفاده نشده است. در نتیجه قیمت آن بسیار مناسب است. برای خرید کاندوم ساده باید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. کارشناسانی که در این مرکز حضور دارند مشاوره های تخصصی را در اختیار شما قرار دهند.


داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :