Menu
Your Cart

پودر فرامکس بیوساینت | 80 گرم | حاوی آهن برای کمک به درمان آنمی فقر آهن

پودر فرامکس بیوساینت | 80 گرم | حاوی آهن برای کمک به درمان آنمی فقر آهن

پودر فرامکس بیوساینت 

پودر فرامکس بیوساینت مکملی منحصر به فرد برای درمان کم‌خونی ناشی فقر آهن است.

نقش آهن در سلامت بدن

عنصر معدنی آهن یکی از فراوانترین عناصر معدنی موجود در بدن انسان است. شهرت عنصر آهن در تشکیل گلبول‌های قرمز خون و انتقال اکسیژن به بافتهای بدن است. در مرکز گلبول‌های قرمز خون، پروتئین هموگلوبین قرار دارد و در مرکز هموگلوبین نیز عنصر آهن قرار گرفته است.

هموگلوبین وظیفه انتقال اکسیژن از ریه‌ها به تمامی سلولهای بدن را بر عهده دارد. همچنین، آهن در فرآیند متابولیسم انرژی شرکت دارد و همچنین نقش مهمی را در سیستم دفاعی بدن ایفا می‌نماید.

نیاز بدن به این عنصر معدنی در دوران بارداری و شیردهی افزایش می‌یابد. کمبود عنصر آهن در دوران بارداری موجب زایمان زودرس، تولد نوزاد نارس با وزن کم، مشکلات قلبی عروقی نوزاد و افزایش مرگ و میز نوزادان می‌شود.

علاوه بر این مورد، کم‌خونی موجب احساس خستگی مفرط، تعریق شبانه، نفس تنگی، افت انرژی و ضعف سیستم ایمنی بدن می شود.


پودر فرامکس بیوساینت را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:


250,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 120000
  • موجودی: موجود
  • مدل: Biosyent Feramax powder 80gr

نظر بدهید