منوی داروخانه
Your Cart

قرص فرکو پلاس ویواتون 30 عدد

قرص فرکو پلاس ویواتون 30 عدد
ناموجود
قرص فرکو پلاس ویواتون 30 عدد

قرص فرکو پلاس ویواتون

قرص آهن  فرکو پلاس ویواتون محصولی مناسب برای شکل گیری صحیح هموگلوبین و گلبول های قرمز خون است. در این قرص 36 میلی گرم آهن به کار رفته است و همین امر سبب شده است این مکمل به محصولی اثربخش تبدیل شود. آهن یکی از مواد معدنی مورد نیاز بدن است که اگر میزان آن در بدن کاهش یابد سبب بروز مشکلات زیادی می شود. به طور مثال کسانی که از کمبود آهن رنج می برند علائمی نظیر خستگی دائم، رنگ پریدگی و عدم تمرکز را تجربه می کنند. همچنین، این افراد به مشکلات شناختی مبتلا می شوند و دیگر نمی توانند در فعالیت های اجتماعی به خوبی حضور پیدا کنند. این قرص حاوی آهن، ویتامین ث و ویتامین های گروه ب است. استفاده از آن در کنار تامین آهن مورد نیاز بدن به ارتقا سلامتی کمک می کند.

آیا استفاده از قرص فرکوپلاس ویواتون باعث بروز مشکلات گوارشی می شود؟

همانطور که ممکن است شما تجربه کرده باشید، مصرف آهن اغلب اوقات باعث بروز مشکلات گوارشی می شود. این قرص حاوی 36 میلی گرم آهن است. این مقدار آهن می تواند برای کسانی که مبتلا به بیماری های گوارشی هستند سبب بروز برخی از مشکلات گوارشی شود. البته پس از مدتی استفاده این علائم کاهش پیدا می کند. با این وجود کسانی که به بیماری های گوارشی مبتلا هستند، مکمل های آهن را باید با غذا استفاده کنند. 

داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

آیا می توان در دوران قاعدگی قرص آهن مصرف کرد؟

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
97,500 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Viva Tune Ferco Plus 30 tabs
  • بارکد محصول: 6268327926036
  • کد انبار: 939511

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

 قرص فرکو پلاس ویواتون حاوی 36 میلی گرم آهن است و در افراد مبتلا به بیماری های گوارشی می تواند سبب بروز برخی از مشکلات گوارشی شود. البته پس از مدتی استفاده این علائم کاهش پیدا می کند.

قبل از مصرف قرص فرکو پلاس ویواتون در صورت وجود بیماری زمینه ای یادر صورت استفاده از سایر داروها با پزشک و یا داروساز مشورت کنید. در بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

کسانی که به بیماری های گوارشی مبتلا هستند، مکمل های آهن همچون قرص فرکو پلاس ویواتون را باید با غذا استفاده کنند. 

قرص فرکو پلاس ویواتون روزانه یک عدد قرص همراه با آب یا مطابق دستور پزشک یا داروساز میل شود.