منوی داروخانه
Your Cart

پودر ال گلوتامین آپوویتال 300 گرمی

پودر ال گلوتامین آپوویتال  300 گرمی
پودر ال گلوتامین آپوویتال  300 گرمی
پودر ال گلوتامین آپوویتال  300 گرمی
-10 %
پودر ال گلوتامین آپوویتال  300 گرمی
پودر ال گلوتامین آپوویتال  300 گرمی
پودر ال گلوتامین آپوویتال  300 گرمی
پودر ال گلوتامین آپوویتال 300 گرمی

 

پودر ال گلوتامین آپوویتال  300 گرمی

پودر ال گلوتامین آپوویتال  300 گرمی  محصولی مناسب برای کمک به حفظ سلامتی عضلات در تمرینات ورزشی است. مصرف گلوتامین باعث می شود ترشح هورمون رشد در بدن افزایش پیدا کند و نقش موثری در افزایش چربی سوزی دارد. استفاده از این پودر اجازه نمی دهد بافت عضلات از بین بروند و یا عضلات در معرض تحلیل قرار گیرند. توصیه می شود تمامی ورزشکارانی که می خواهند هر چه زودتر به اهداف ورزشی خود دست پیدا کنند از پودر گلوتامین استفاده کنند.

آیا گلوتامین برای معده مناسب است؟

استفاده از پودر ال گلوتامین برای حفظ دستگاه گوارش بسیار مناسب است. مطالعات متعددی بر روی این گلوتامین انجام شده اند و همگی آنها به این موضوع اشاره می کنند گلوتامین از بروز بیماری های معده مانند زخم معده جلوگیری می کند و سبب می شود مواد غذایی به سرعت جذب بدن شوند.

آیا تمامی افراد مجاز به استفاده از پودر ال گلوتامین هستند؟

شرکت سازنده اعلام کرده است تمامی افرادی که به بیماری های کبدی و کلیوی مبتلا هستند در مصرف این پودر بسیار محتاطانه عمل کنند. زیرا ممکن است این مواد در کلیه و کبد آنها رسوب کند و همین امر باعث تشدید بیماری های آنها می شود.  

 

داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

470,880 تومان - 10% تخفیف
523,200 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Apovital L-glutamine powder Samar Teb Derman 300 grams
  • بارکد محصول: 6264152601056
  • کد انبار: 942078

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

بستگی به رژیم شما دارد اما به صورت عادی صبح و بعد از تمرین زمان مناسبی هست در برخی مواقع شب هنگام خواب هم استفاده می شود.

گلوتامین در صورت استفاده در دوزهای تا 30 گرم در روز احتمالاً بی خطر است عوارض جانبی به طور کلی خفیف است و ممکن است شامل نفخ، حالت تهوع، سرگیجه، سوزش سر دل و درد معده باشد.

بله می توانید با تمام مکمل هایی که فکر میکنید این آمینو اسید با ارزش را استفاده کنید.

بله گلوتامین جزو آن دسته از مکمل هایی هست که می توان در دوران حجم استفاده کرد و به ریکاوری و رشد عضلات شما هم کمک بسیاری خواهد کرد.