Menu
Your Cart

ترک نوتریشن | Trec Nutrition

ترک نوتریشن برندی معتبر و لهستانی در زمینه تولید انواع مکملهای ورزشی است. این برند در تولید محصولاتش از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کند و همین امر سبب شده است که کیفیت مکملهایش بسیار بالا رود و به برند معتبر و برتر در سطح بین المللی تبدیل گردد. این برند کار خود را با تولید اکسسوری و لوازم جانبی ورزشی آغاز کرد و پس از موفقیت در این عرصه تصمیم گرفت تا وارد تولید مکملهای بدنسازی نیز شود. اکنون محصولات این برند به طور تخصصی برای ورزشکارانی که بدنسازی و کراس فیت انجام می دهند تولید می گردد.

ارتقا عملکرد، هدف اصلی برند ترک نوتریشن

این برند همواره به ورزشکاران توجه ویژه ای داشته است. موسسان این برند بر این باور هستند ورزشکاران در هر سطحی که هستند باید به سطوح انرژی در بدن خود توجه داشته باشند. زیرا اگر سطوح انرژی بدن کافی نباشد، یک ورزشکار هرگز نمی تواند وارد سطوح دیگر ورزشی مانند عضله سازی بشود. به همین دلیل تمامی مکملهای ورزشی این برند به گونه ای طراحی شده اند که سطوح انرژی را به مقدار قابل توجهی در بدن افزایش می دهند. از همین روی، بسیاری از ورزشکاران بر این موضوع تاکید می ورزند که پس از مصرف مکملهای برند ترک نوتریشن حس خوش بینی و موفقیتشان بالا می رود!

محصولات برند ترک نوتریشن

این برند محصولات خود را در دسته بندی های زیر به بازار عرضه می کند:

  • انواع مکملهای پروتئین
  • انواع مکلهای گلوتامین
  • انواع مکملهای آمینو اسید
  • انواع مکملهای کراتین

انواع محصولات برند ترک تویشن را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trec Whey Gold Core Line
پودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترکپودر پروتئین وی 100 گلد کر لاین ترک مکملی منحصر به فرد برای تامین نیاز بدن به پروتئین است. این مکمل با تامین نیاز بدن ورزشکاران به پروتئین به حفظ سلامت عضلات و ماهیچه ها کمک می کند.پروتئین وی تنها مختص مردان نیست!دانشمندان در سالهای اخیر به این نتیجه رسیدند که تحقی..
1,690,000 تومان
برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trec Amino EAA Gold Core Line 300g
پودر آمینو EAA گلد کر لاین ترکپودر آمینو EAA گلد کر لاین ترک مکملی منحصر به فرد برای ساخت توده عضلانی است. این پودر استقامت بدن را در حین ورزش بالا می برد و مکملی ویژه برای افزایش متابولیسم بدن است.آیا مکملهای بدنسازی واقعا موثر هستند؟یکی از سوالات رایج کسانی که تازه وارد دنیای ورزش شده اند این است ..
565,000 تومان
برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trec Glutamine High Speed Gold Core Line
پودر گلوتامین های اسپید گلد کر لاین ترکپودر گلوتامین های اسپید گلد کر لاین ترک مکملی منحصر به فرد برای حفظ و نگهداری عضلات و ماهیچه های ورزشکاران است.آیا مصرف مکمل گلوتامین عوارضی بر بدن دارد؟بهتر است بدانید که مکمل گلوتامین عوارض جانبی زیادی برای افراد ندارد و در موارد نادر ممکن است سبب بروز مشکلات..
730,000 تومان
برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trec Solid Mass Gold Core Line
پودر سولید مس گلد  کر لاین ترکپودر سولید مس گلد  کر لاین ترک مکملی منحصر به فرد برای ورزشکارانی است که می خواهند همراه با افزایش حجم توده عضلانی افزایش وزن نیز داشته باشند. این مکمل بر پایه کربوهیدارت و پروتین است و نیاز بدن ورزشکاران به انواع ویتامین را نیز تامین می کند. این پودر در طعم ه..
1,040,000 تومان
پودر کراتین سی ام 3 گلد کر لاین ترک نوتریشن | كاهش خستگی عضلانی و افزایش عملكرد ورزشی پودر کراتین سی ام 3 گلد کر لاین ترک نوتریشن | كاهش خستگی عضلانی و افزایش عملكرد ورزشی
ناموجود
برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trec CM3 Gold Core Line
پودر کراتین سی ام 3 گلد کر لاین ترکپودر کراتین سی ام 3 گلد کر لاین ترک مکملی منحصر به فرد برای افزایش سطوح انرژی بدن ورزشکاران است. این پودر به حفظ قدرت عضلات کمک می کند و سبب می شود ورزشکاران زودتر به اهداف ورزشی خود برسند. این مکمل حاوی کراتین حلال و پایدار و کراتین مالات خالص کریستالی است.کراتین ..
770,000 تومان
پودر کراتین 100% گلد کر لاین ترک نوتریشن | كاهش خستگی عضلانی و افزایش عملكرد ورزشی پودر کراتین 100% گلد کر لاین ترک نوتریشن | كاهش خستگی عضلانی و افزایش عملكرد ورزشی
ناموجود
برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trec Creatine 100% Gold Core Line
پودر کراتین 100% گلد کر لاین ترکپودر کراتین 100% گلد کر لاین ترک  مکملی منحصر به فرد برای افزایش سطوح انرژی در بدن است. این مکمل بر کارآیی ورزشکاران اثر می گذارد و نقش موثری در کاهش خستگی عضلانی دارد.داروخانه آنلاین مطلعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:مکمل بدنسازی کراتین چه اثرات و عوارضی ب..
530,000 تومان
پودر بی سی ای ای های اسپید گلد کر ترک | افزایش رشد وریکاوری سریع عضلات پودر بی سی ای ای های اسپید گلد کر ترک | افزایش رشد وریکاوری سریع عضلات
ناموجود
برند: ترک نوتریشن | Trec Nutrition مدل: Trek Nutrition BCAA High Speed
پودر بی سی ای ای های اسپید گلد کر ترکپودر بی سی ای ای های اسپید گلد کر ترک محصولی مناسب برای بهبود رشد عضلات است. در این پودر از مواد موثره ای نظیر ال لوسین، ال والین و بتا آلانین استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. کسانی که می خواهند در طی تمرینات ورزشی عضلات خود را پرور..
675,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)