منوی داروخانه
Your Cart

پودر گین آپ کارن 1800 گرمی

پودر گین آپ کارن 1800 گرمی
پودر گین آپ کارن 1800 گرمی
پودر گین آپ کارن 1800 گرمی
پودر گین آپ کارن 1800 گرمی
پودر گین آپ کارن 1800 گرمی
پودر گین آپ کارن 1800 گرمی
پودر گین آپ کارن 1800 گرمی

 

پودر گین آپ کارن

 

پودر گین آپ کارن محصولی مناسب برای افزایش وزن در افراد لاغر است. این پودر با نسبت کربوهیدرات به پروتئین 3 به 1 طراحی شده است  و با طعم های مختلف موزی، شکلاتی و وانیلی موجود است که طیف گسترده ای از سلایق را پوشش می دهد.

افرادی که میزان پروتیئن و انرژی بدنشان بسیار پایین است می توانند از این پودر استفاده کنند. پودر گین آپ به افزایش وزن و حجم عضلات در مراحل ابتدایی بدنسازی کمک می کند. در این پودر از پروتئین وی استفاده شده است که به سرعت در بدن جذب می شود و برای ارتقا سلامتی مفید است. همچنین، این پودر حاوی 12 نوع ویتامین است که نیاز روزانه بدن را تامین می کند.

 

استفاده از پودر گین آپ برای چه کسانی مفید است؟

 

استفاده از این پود برای کسانی که در شرایط زیر هستند ایده آل است:

 

  • افراد لاغر به ویژه افراد لاغر 16 تا 20 ساله
  • افرادی که به سختی وزن می گیرند
  • افرادی که دچار سو تغذیه شده اند

 

محتوای کربوهیدرات این پودر بسیار بالاست و می تواند به ارتقا سلامتی در این افراد کمک کند. توصیه می شود این افراد قبل از استفاده از پودر گین آپ با پزشک نیز مشورت نمایند.

چه کسانی نباید از این پودر استفاده کنند؟

شرکت سازنده اعلام کرده است مصرف این فرآورده در افرادی که داروهای آنتی پیرین وتئوفیلین استفاده می کنند، نیست. همچنین، این محصول حاوی فنیل آلانین است. بنابراین بیماران مبتلا به فنیل کتونوری نباید این پودر را مصرف کنند. استفاده از این پودر در افراد مبتلا به نارسائی کلیوی می تواند آسیب های جدی به سلامتی وارد کند. 

 

 

 

آیا استفاده از پودر پروتئین همراه با گینر ضروری است؟

با توجه به این موضوع که در پودر گین آپ از پروتئین کمی استفاده شده است، ورزشکاران و کسانی که می خواهند عضله سازی انجام دهند باید استفاده از پودر پروتئین را همراه با پودر گینر مد نظر قرار دهند. این امر باعث می شود به ساختار عضلات در حین ورزش آسیب وارد نشود و این مسئله نقش بسیار مهمی در حفظ عملکرد عضلات دارد.

 

داروخانه آنلاین خواندن مقالات زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

 

 

 

 

872,500 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 139400
  • موجودی: موجود
  • مدل: Karen PNC Gain UP Hard Gainer
  • بارکد محصول: 6261405120159

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

زمان استفاده بستگی به رژیم غذلیی روزانه شما دارد اما در بهترین حالت یک ساعت و نیم قبل از تمرینات ورزشی وبعد از تمرینات ورزشی است اما اگر باز هم کمبود کالری داشتید شب قبل از خواب هم میتوانید استفاده کنید البته حتما باید در شرایط سلامتی بدنی کامل باشید.

خیر برای کودکان با شرایط سنی که دارند مکمل های تغذیه در فراخور سنی آنها تهیه شده است می توانند از گین آپ کودکان استفاده کنند

اگر از مقداری که نسبت به سن و فعالیت روزانه شما برای شما زیر نظر یک متخصص ورزشی یا پزشکی تعیین شده است فراتر نروید مشکلی نخواهد داشت البته زنان باردار،بیماران کلیوی و دیابتی مجاز به مصرف نیستند.

بستگی به رژیم غذایی شما دارد اما در حالت نرمال 2 پیمانه یک ساعت قبل از تمرین و 2 پیمانه بعد از تمرین اگر نیاز به کالری بیشتری داشتید 1 پیمانه قبل از خواب مصرف کنید.