منوی داروخانه
Your Cart

قرص ال کارنیتین کارن

قرص ال کارنیتین کارن
قرص ال کارنیتین کارن
قرص ال کارنیتین کارن
قرص ال کارنیتین کارن
قرص ال کارنیتین کارن
قرص ال کارنیتین کارن
قرص ال کارنیتین کارن
قرص ال کارنیتین کارن
قرص ال کارنیتین کارن

 قرص ال کارنیتین کارن

ال-کارنیتین در متابولیسم کربوهیدرات ها نقش بسزایی دارد. این مکمل به کاهش وزن کمک می کند. مصرف ال کارنیتین غلظت کارنیتین عضلانی را افزایش می دهد و افزایش غلظت کارنیتین عضلانی، باعث افزایش اکسیداسیون چربی و مصرف تدریجی ذخایر چربی بدن می شود. قرص ال-کارنیتین کارن می تواند حساسیت به انسولین در بیماران دیابتی مقاوم به انسولین و عملکرد واسطه های گلوکز را بهبود دهد، بنابراین باعث افزایش اکسیداسیون گلوکز در بافت ها می شود همچنین اثر محافظتی بر سلول های خونی به ویژه پلاکت ها دارد. از آنجا که پلاکت ها در درمان زخم ها موثر هستند، بنابراین می توان اثر محافظتی ال کارنیتین را بر آسیب های عضلانی ناشی از ورزش مورد توجه قرار داد.

فواید مصرف مکمل ال-کارنیتین کارن

مصرف منظم قرص ال-کارنیتین کارن باعث پاکسازی سموم کبد می شود. از جمله تاثیرات مثبت این مکمل برای ورزشکاران، بالا بردن متابولیسم بدن است و برای کسانی که به دنبال کاهش وزن هستند انتخاب صحیحی است . مصرف ال-کارنیتین در آقایان موجب بالا رفتن سطح تستوسترون آن ها نیز می شود.

ورزشکاران چگونه باید از این قرص استفاده کنند؟

شرکت سازنده اعلام کرده است برای اینکه ورزشکاران بتوانند بهترین نتیجه را از مصرف این قرص بدست بیاورند بهتر است آن را همراه با غذا میل کنند. این امر سبب می شود تا مواد موثره موجود در این قرص به خوبی جذب بدن ورزشکاران شوند و همین امر بر بهبود عملکرد ورزشکاران اثر می گذارد. اما سایر افراد باید با نظر پزشک استفاده از این قرص را آغاز کنند. 

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

548,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Karen PNC L-Carnitine
  • بارکد محصول: 6261405155328

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

ورزشکاران بهتر است  به منظور افزایش کارایی بدن روزانه 1 تا 2 عدد قرص  نیم تا یک ساعت قبل از تمرین مصرف کنند.

مصرف همزمان ال کارنتین با داروهای تیروئیدی،اسنوکومارول و وارفارین تداخل دارد و قبل از مصرف حتما با پزشک متخصص خود مشورت نمایید. 

مصرف ال کارنیتین در دوزهای بالاتر از ۳ گرم در روز می تواند در موارد نادر باعث بروز مشکلات گوارشی، بوی بد بدن، تشنج، افزایش فشار خون، بی خوابی و کم کاری تیروئید شود.

کودکان خردسال در صورت مصرف بلند مدت ال کارنیتین ممکن است دچار عوارض گوناگونی شوند و بهتر است دوره های مصرف این مکمل در کودکان کوتاه مدت باشد و حتما طبق نظر و توصیه پزشک متخصص انجام  شود.همچنین خانم های یاردار و شیرده فقط تحت نظر پزشک مصرف کنند.