منوی داروخانه
سبد خرید شما

قرص پومئول درینر کلماساینس

رفع چاقی موضعی و سفت کردن پوست بدن
قرص پومئول درینر کلماساینس
ناموجود

قرص پومئول درینر کلماساینس

قرص پومئول درینر کلماساینس مکملی منحصر به فرد برای رفع چاقی موضعی و سفت کردن پوست بدن است. این مکمل محصول کمپانی کلماساینس فرانسه است.

سلولیت چیست؟

تجمع بافت چربی در ناحیه‌ای از بدن را چاقی موضعی یا به عبارت دیگر سلولیت می‌نامند. سلولیت اصطلاحی است که برای مشخص کردن توده‌هایی از چربی که معمولاً در باسن، ران و قسمت تحتانی بدن زنان به وجود می‌آید، به کار برده می‌شود.چربی " سلولیت " از نظر فیزیولوژیک مشابه چربی طبیعی بدن است. این تجمع چربی معمولاً به صورت فرورفتگی‌هایی روی نواحی خاصی از بدن مانند بین زانو، استخوان، مفصل ران و بین ران ظاهر می‌شود.سلولیت (Cellulitis) از واژه سلولیت (Cellulite) به معنی تجمع بد شکل چربیهایی در زیر پوست به خصوص در خانم‌ها که در سوخت و ساز آن‌ها اختلال به وجود آمده‌است، گرفته شده است.این پدیده بدین صورت است که سلول‌های چربی در کیسه‌هایی، که دربین لایه‌های مختلف بافت پیوندی پوست نگه داشته می‌شوند، جمع می‌شوند. این رشته‌ها قابل گسترش نیستند، بنابراین هنگامی که وزن افزایش می‌یابد و یا پوست فشرده می‌شود، گلبول‌های چربی از شکل طبیعی خود خارج می‌شوند و به داخل فشرده می‌شوند و توده‌های پرتقالی شکلی از چربی را تولید می‌کنند.پدیده سلولیت در زنان رایج تر از مردان است و به نظر می‌آید که هورمون زنانهٔ استروژن باعث می‌شود بیشتر چربی موجود در بدن زنان در اندام تحتانی ،ران‌ها و باسن جمع شوند.

تنوع زیستی و عملکردهای همزمان مواد موثره موجود در قرص پومئول درینر کلماساینس

مواد موثره جدید موجود در پوموتراپی (سیب درمانی)، فیتوتراپی و نوتریتراپی به جهت عملکرد همزمان در دفع آب اضافی بدن و کاهش وزن برای استفاده در این مکمل انتخاب شده‌اند.پوموتراپی: Apple Nutricible111، ماده موثره اختصاصی از شرکت Clemascience، ترکیبی منحصر بفرد و غنی از پلی فنل‌های سیب است و با افزایش استحکام و کاهش نفوذپذیری عروق خونی، سبب حفاظت از عروق می‌گردد. این ترکیبات بازگشت وریدی مایعات را تحریک می‌کنند و طی تحریک جریان خون در عروق مویرگی محیطی سبب استحکام و محافظت از دیواره عروق می‌گردند.

فیتوتراپی: رازیانه، اسپیره و ساقه گیلاس به طور هماهنگ سبب بهبود عملکرد سیستم دفع بدن می‌گردند. کنگر فرنگی نیز به همراه انگور فشرده شده به کاهش وزن و سایز کمک می‌کنند و سبب کاهش سلولیت می‌گردند. گیاه butchers broom نیز سبب افزایش انرژی و حس سبکی در پاها می‌گردد.

نوتریتراپی: منیزیم و ویتامین های B6, B3, B2 و B12 سبب کاهش حس خستگی میگردند. ویتامین C به دست آمده از Camu Camu به تشکیل طبیعی کلاژن کمک می‌کند. این کلاژن در خاصیت ارتجاعی و استحکام پوست نقش دارد. ویتامین B3 نیز سبب حفظ سلامت پوست می‌گردد.

داروخانه آنلاین مطلعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
213,000 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Clemascience Pomeol Drainer
  • بارکد محصول: 6401545805728

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید