Menu
Your Cart

فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition

برند فانتوم برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید مکملهای ورزشی و مکملهای بدنسازی است. این برند تحت مالکیت شرکت عرشیا مکمل قرار دارد. برند فانتوم در تولید محصولاتش از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کند و تمامی این مواد دارای تاییدیه از سازمان های بهداشتی و ورزشی معتبر هستند. کارشناسانی که در این برند مشغول به فعالیت هستند کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده اند و تلاش می کنند با تولید محصولاتی با کیفیت به ورزشکاران کمک کنند تا هر چه زودتر به اهداف ورزشی خود دست پیدا کنند. برند فانتوم در شعار تبلیغاتی اش به این موضوع اشاره می کند که کیفیت تضمینی است که ما به مشتریان خود می دهیم!

محصولات برند فانتوم

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که این برند چه محصولاتی را به بازار عرضه می کند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برند فانتوم تمامی محصولاتی که ورزشکاران در روند بدنسازی و عضله سازی نیاز دارند تولید می کند و همین امر سبب شده است که این برند در میان ورزشکاران به برندی محبوب تبدیل شود.

چرا ورزشکاران به مکمل بدنسازی نیاز دارند؟

بهتر است بدانید که در طول ورزشهای سنگین عضلات تحت تاثیر قرار می گیرند و برای ترمیم خود نیاز به پروتئین دارند. به همین دلیل مصرف مکملها سبب می شود که پروتئین مورد نیاز به عضلات برسد و پس از مدتی عضله سازی صورت گیرد. از طرفی دیگر، با توجه به این موضوع که ورزشکاران ورزشهای سنگینی انجام می دهند باید به تامین مواد مغذی مورد نیاز خود توجه داشته داشند. مصرف مکملهای گینر و یا کاهش وزن از مواردی است که در پروسه بدنسازی باید مورد توجه قرار گیرد.

داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Notrition BCAA Powder 600 g
پودر بی سی ای ای فانتوم نوتریشنپودر بی سی ای ای فانتوم نوتریشن محصولی مناسب به کمک برای ریکاوری و بازسازی عضلات است. در این پودر از مواد موثره ای نظیر بی سی ای ای، ال گلوتامین، ویتامین ث و ویتامین ب 6 است و همین امر این پودر را به مکملی اثربخش تبدیل کرده است. این پودر برای سنتز پروتئین عضلات مناسب ا..
653,500 تومان
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition BCAA Tablet
پودر بی سی ای ای فانتوم نوتریشن« قرص بی سی ای ای فانتوم نوتریشن» مکملی مناسب برای جلوگیری از تخریب عضلات است. این مکمل با تامین آمینواسیدهای ضروری برای رشد عضلات به عضله سازی کمک می کند و ورزشکار را به اهداف ورزشی اش نزدیکتر می نماید. این مکمل سطوح انرژی را در بدن افزایش می دهد و همین امر نقش موثری ..
377,900 تومان
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition LCARNITINE
قرص ال کارنیتین قرص ال کارنتین فانتوم نوتریشن محصولی مناسب برای افزایش سوخت و ساز چربی در بدن است. در نتیجه مصرف این مکمل به کاهش وزن کمک می کند و این موضوع برای حفظ سلامت قلب و عروق مهم است. یکی از ویژگی های مهم این قرص این است که از گرفتگی عضلات پس از تمرینات ورزشی جلوگیری می کند و درد را به میزان..
280,000 تومان
کپسول گابا فانتوم نوتریشن | بهبود کیفیت خواب و تسکین اظطراب
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition GABA
کپسول گابا فانتوم نوتریشن کپسول گابا فانتوم نوتریشن مکملی مناسب برای کمک به سلامت و فعالیت مناسب مغز است. این مکمل سطح هورمون رشد را در بدن افزایش و می تواند به بهبود فعالیت ورزشی و نتیجه گرفتن از آن کمک کند. گابا اضطراب را در بدن پایین می آورد و تمرکز را تقویت می کند. از دیگر ویژگی های این کپس..
175,000 تومان
کپسول کافئین مونوهیدرات فانتوم نوتریشن| 60 عدد | کاهش خستگی و افزایش سطح هوشیاری
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition Caffeine MONOHYDRATE
کپسول کافئین مونوهیدرات فانتوم نوتریشنکپسول کافئین مونوهیدرات فانتوم نوتریشن محصولی مناسب برای افزایش هوشیاری و تمرکز در طول تمرینات ورزشی است. این مکمل سطوح انرژی را در بدن بالا می برد و خستگی را به تعویق می اندازد، در نتیجه ورزشکار بیشتر می تواند تمرین و ورزش کند. این مکمل یک چربی سوز قوی است که ت..
72,000 تومان
پودر گینر فانتوم نوتریشن | کمک به ساخت عضلات
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition GAINER
پودر گینر فانتوم نوتریشنپودر گینر فانتوم نوتریشن مکملی با جذب سریع و آسان است. این مکمل به افزایش وزن کمک می کند و نقش موثری در ساخت عضلات دارد. در این مکمل انواع ویتامین ها و مواد معدنی به کار رفته اند، به همین دلیل مصرف این پودر سبب ارتقا سلامتی می شود. از این پودر می توان به عنوان جایگزین گلیکوزن..
281,000 تومان
پودر کو کیو 10 + ویتامین E فانتوم نوتریشن | کمک به سلامت قلب و عروق
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition CO Q10 + VITAMIN E
پودر کو کیو 10 + ویتامین E فانتوم نوتریشن را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول..
306,000 تومان
پودر کربوهیدارت فانتوم نوتریشن | کمک به ساخت عضلات پودر کربوهیدارت فانتوم نوتریشن | کمک به ساخت عضلات
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition CARBOHYDRATE
پودر کربوهیدارت فانتوم نوتریشنپودر کربوهیدارت فانتوم نوتریشن مکملی مناسب برای تامین کربوهیدارت مورد نظر در طول ورزشهای بدنسازی است. این پودر پلیمرهای گلوکز را که برای سنتز گلیکوژن در عضلات مورد نیاز هستند تامین می کند و همین امر روند عضله سازی را تسهیل می سازد. پودر کربوهیدرات طعم بسیار خوبی دارد و ..
169,950 تومان
پودر کراتین مونوهیدرات فانتوم نوتریشن | افزایش حجم و قدرت عضلات، بالا بردن استقامت
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition CREATINE MONOHYDRATE
پودر کراتین مونو هیدرات فانتوم نوتریشنپودر کراتین مونو هیدرات فانتوم نوتریشن محصولی مناسب برای افزایش حجم و قدرت عضلات است. مصرف این پودر استقامت بدن را بالا می برد و همین امر نقش موثری در بهبود عملکرد ورزشی دارد. این پودر حاوی ویتامین ث است، در نتیجه به تقویت سیستم ایمنی بدن و شادابی پوست و مو کمک ..
145,800 تومان
پودر وی پروتئین فانتوم نوتریشن | افزایش قدرت عضلات، موثر در بازتوانی و رشد ماهیچه ها پودر وی پروتئین فانتوم نوتریشن | افزایش قدرت عضلات، موثر در بازتوانی و رشد ماهیچه ها
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition WHEY PROTEIN
پودر پروتئین وی فانتوم نوتریشنپودر پروتئین وی فانتوم نوتریشن محصولی مناسب برای تامین نیاز بدن به پروتئین برای عضله سازی است. مطالعات نشان داده اند که پروتئین وی حاوی آمینو اسیدهای ضروری و غیر ضروری برای بدن است و همین امر به ارتقا سلامتی بدن به ویژه عضلات کمک می کند. این پودر توان عضلات را بالا می ب..
777,000 تومان
پودر ال گلوتامین فانتوم نوتریشن | افزایش حجم و قدرت عضلات
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition LGLUTAMIN
پودر ال گلوتامین فانتوم نوتریشن پودر ال گلوتامین فانتوم نوتریشن مکملی مناسب برای افزایش حجم عضلات است. عضله سازی یکی از مواردی است که تقریبا تمامی ورزشکاران به آن اهمیت می دهند و این مکمل می تواند رسیدن به این هدف را تسهیل سازد. ال گلوتامین موجود در این مکمل به افزایش سطوح انرژی در بدن کمک می کند و ..
266,100 تومان
پودر آمینو اکسپرس فانتوم نوتریشن | کمک به رشد عضلات و تسریع زمان ریکلوری پودر آمینو اکسپرس فانتوم نوتریشن | کمک به رشد عضلات و تسریع زمان ریکلوری
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition Amino Express
پودر آمینو اکسپرس فانتوم نوتریشنآمینو اکسپرس مکملی مناسب برای کمک به رشد عضلات است. در این مکمل آمینواسیدهای مورد نیاز بدن در حین ورزش به کار رفته اند و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است. این آمینو اسیدها در بدن تولید نمی شوند و مصرف آنها از طریق غذا و یا مکمل ضروری است. بهتر است بدانید ک..
261,500 تومان
مکمل پمپ فانتوم نوتریشن | افزایش کارایی و استقامت
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition PUMP
مکمل پمپ فانتوم نوتریشنپودر پمپ فانتوم نوتریشن مکملی مناسب برای افزایش کارآیی ورزشکاران است. این مکمل حاوی مواد موثره ای است که استقامت ورزشکاران را بالا می برد و این موضوع در طول تمرینات ورزشی اهمیت بسیار بالایی دارد. مصرف این پودر سطوح انرژی را در بدن افزایش می دهد و ورزشکار ساعات بیشتری را می توا..
411,100 تومان
قرص گلوکزامین فانتوم نوتریشن | درمان درد و التهاب مفصلی و بازسازی مفاصل آسیب دیده
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition GLUCOSAMINE
قرص گلوکزامین فانتوم نوتریشنقرص گلوکزامین فانتوم نوتریشن محصولی مناسب برای حفظ سلامت مفاصل است. گلوکزامین از تخریب مفاصل جلوگیری می کند و نقش موثری در درمان و التهاب مفاصل دارد. کسانی که ورزش های سنگین یا فعالیت های شدید بدنی انجام می دهند، باید از این قرص استفاده کنند. از ویژگی های مهم این مکمل می ..
114,000 تومان
قرص ویتامین ث پلاس زینک فانتوم نوتریشن | تقویت سیستم ایمنی و کمک به سلامت پوست
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition VITAMIN C + ZINC
قرص ویتامین ث و زینک فانتوم نوتریشنقرص ویتامین ث و زینک فانتوم نوتریشن محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. در این مکمل از زینک و ویتامین ث استفاده شده است. مطالعات نشان داده اند که زینک ماده معدنی مهمی برای حفظ سلامتی است. این ماده به حفظ سلامت پوست و مو کمک می کند و از ریزش مو پیشگیری می ن..
36,600 تومان
قرص مولتی ویتامین  مینرال فانتوم نوتریشن | تامین انرژی و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition MULTIVITAMIN MINERALS
قرص مولتی ویتامین و مینرال فانتوم نوتریشنقرص مولتی ویتامین و مینرال فانتوم نوتریشن محصولی مناسب برای تامین نیاز بدن به انواع ویتامین ها و مواد معدنی است. این قرص به تامین انرژی بدن کمک می کند و نقش موثری در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد. این قرص حاوی ویتامین هایی نظیر ویتامین ث و ویتامین ایی است. این و..
160,100 تومان
قرص سی ام زد فانتوم نوتریشن | 60 عددی | کمک به بهبود عملکرد عصبی عضلانی
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition CMZ 60 Tablets
قرص سی ام زد فانتوم نوتریشنقرص سی ام زد فانتوم نوتریشن محصولی مناسب برای حفظ کارکرد سیستم عصبی و عضلات است. در این قرص مواد موثره ای نظیر کلسیم، منیزیم و زینک به کار رفته اند و همین امر این قرص را به محصولی اثر بخش تبدیل کرده است. این قرص می تواند اسپاسم های عضلانی را به میزان زیادی کاهش دهد و بر به..
50,400 تومان
قرص سی ال ای + ال کارنیتین فانتوم نوتریشن | چربی سوز قوی و کاهش اشتها
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition cla + l-carnitine
پودر سی ال ای + ال کارنیتین فانتوم نوتریشن را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصو..
174,000 تومان
قرص زد ام ای فانتوم نوتریشن | 60 عدد | افزایش جذب مواد مورد نیاز عضله سازی بدن
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition ZMA 60 tabs
قرص زد ام ای فانتوم نوتریشنقرص زد ام ای فانتوم نوتریشن مکملی است که با افزایش قدرت جذب مواد مورد نیاز در بدن به عضله سازی کمک می کند. این مکمل فعالیت های هورمونی بدن را تنظیم می کند و نقش موثری در ارتقا سلامت عمومی دارد. مصرف این قرص کیفیت خواب را نیز بهبود می بخشد و این مسئله ای است که تمامی ورزشکا..
160,000 تومان
قرص اچ ام بی فانتوم نوتریشن | مناسب برای افزایش حجم عضلات
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition HMB Tablet
قرص اچ ام بی نوتریشناچ ام بی  مکملی مناسب برای افزایش حجم عضلات و ماهیچه هاست. در این مکمل از بتا هیدروکسی بتا متیل بوتیرات مونوهیدارت استفاده شده است. مطالعات ورزشی نشان می دهند استفاده از این ماده نقش موثری از تحلیل عضلات دارد و از کاتابولیسم عضلات پیشگیری می کند. این مکمل استقامت بدن را افزا..
225,000 تومان
قرص ال آرژنین فانتوم نوتریشن | کمک به عضله سازی و ترمیم بافت های آسیب دیده
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition L- ARGININE
قرص ال آرژنین فانتوم نوتریشنقرص ال آرژنین فانتوم نوتریشن محصولی مناسب برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این مکمل به حفظ سلامت قلب و عروق کمک می کند و نقش موثری در عضله سازی دارد. بنابراین، مصرف این مکمل به ورزشکارانی توصیه می شود که می خواهند از فعالیت های ورزشی خود نتیجه بگیرند. این قرص بافت های آسیب..
188,300 تومان
قرص آمینو چیکن فانتوم نوتریشن | بهبود قدرت و استقامت عضلات
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition Amino Chicken Tablet
قرص آمینو چیکن فانتوم نوتریشنآمینو چیکن مکملی مناسب برای بهبود استقامت عضلات و بدن است. در این قرص آمینو اسیدهای ضروری بدن به کار رفته اند و همین امر اثر بخشی این مکمل را افزایش داده است. این مکمل از تخریب عضلات جلوگیری می کند و با تامین مواد مغذی مورد نیاز برای بافت عضلانی حجم آنها را افزایش می دهد..
256,100 تومان
قرص آمینو وی فانتوم نوتریشن | کمک به عضله سازی قرص آمینو وی فانتوم نوتریشن | کمک به عضله سازی
ناموجود
برند: فانتوم نوتریشن | Phantom Nutrition مدل: Phantom Nutrition Amino Whey Tablet
قرص آمینو وی فانتوم نوتریشنقرص آمینو وی فانتوم نوتریشن حاوی پروتئین و آمینواسیدهای ضروری بدن است که می تواند بر بهبود عملکرد ورزشی تاثیر بگذارد. پروتئین یکی از بلوک های سازنده بدن به شمار می رود و ساختار عضلات را شکل می دهد. تمامی افرادی که می خواهند ورزش کنند باید برای عضله سازی به مصرف پروتئین توج..
380,200 تومان
نمایش 1 تا 23 از 23 (1 صفحه)