منو
سبد خرید شما

پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن

کمک به افزایش حجم عضلات بدن | کمک به افزایش سنتز پروتئین بدن | به تاخیر انداختن خستگی حین تمرینات ورزشی
پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن
پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن
پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن
پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن
پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن
پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن
پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن
پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن
  • کمک به افزایش سنتز پروتئین بدن.
  • کمک به افزایش حجم خشک ماهیچه ها.
  • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن.
  • به تعویق انداختن خستگی حین تمرینات ورزشی.

 

2 پیمانه نیم ساعت قبل از تمرین و 2 پیمانه بلافاصله پس از تمرین مصرف گردد.

در جای خشک و خنک نگهداری شود.

این فرآورده مکمل تغذیه ای است و جهت تشخیص،پیشگیری و درمان نمی باشد.

در 2 پیمانه10 گرم
HMB1000 mg
BCAA5000 mg
L-GLUTAMINE3500 mg
VITAMINE C500 mg
VITAMINE B610 mg

تاریخ انقضای این محصول 2024/12 می باشد

1,140,000 تومان

گزینه های در دسترس

توضیحات

پودر بی سی ای ای BCAA فانتوم نوتریشن باعث رشد ماهیچه ها خواهد شد، درد و خستگی را کاهش می دهد و از تحلیل عضلات جلوگیری می کند. بی سی ای ای BCAA در انواع منابع غذایی از جمله گوشت، تخم مرغ و محصولات لبنی یافت می شوند. اکثرا از بی سی ای ای ها در دوران رژیم های قبل از مسابقه استفاده می کنند.

در داروخانه آنلاین می توانید دیگر مکمل های بی سی ای ای را مشاهده و جهت مشاوره رایگان ورزشی و تحویل فوری می توانید به وبسایت داروخانه آنلاین مراجعه یا تماس حاصل نمائید.

ترکیبات تشکیل دهنده پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن چیست؟

پودر بی سی ای ای BCAA فانتوم نوتریشن شامل آمینو اسیدهای لوسین، ایزولوسین و والین می باشد. این مکمل‌ معمولاً برای کمک به ساخت عضلات و افزایش استقامت عضلات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این مکمل بدنسازی علاوه بر آمینو اسید های شاخه دار BCAA ها حاوی اچ ام بی 1000 میلی گرم HMB، گلوتامین با دوز بالای 3500 میلی گرم و تقویت شده با ویتامین سی 500 میلی گرم و ویتامین B6 برای جذب هر چه بهتر آمینو اسید ها و در نهایت با 5000 میلی گرم BCAA به رشد و ریکاوری حد اکثری عضلات شما کمک خواهد کرد.

نقش لوسین در پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن

آمینو اسید لوسین مسیر خاصی را در بدن فعال می‌کند که سنتز پروتئین ماهیچه‌ای را تحریک می‌کند، که فرآیند عضله سازی است. در حالی که بی سی ای ای ها می توانند سنتز پروتئین عضلانی را افزایش دهند، اما آنها نمی توانند این کار را بدون سایر اسیدهای آمینه ضروری دیگر انجام دهند.

نقش ایزولوسین در پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن

آمینو اسید ایزولوسین یکی از اسیدهای آمینه حیاتی برای ساخت عضلات است. ایزولوسین به عنوان یکی از سه BCAA (آمینو اسیدهای شاخه دار) شناخته می‌شود که نقش مهمی در ساخت و ترمیم عضلات دارد. ایزولوسین می‌تواند به عنوان یک منبع انرژی برای عضلات عمل کند و همچنین در فرایند ساخت پروتئین‌های عضلانی نقش مهمی دارد.

نقش والین در پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن

آمینو اسید والین یکی از آمینو اسید های حیاتی برای ساخت عضلات است. آمینو اسید والین نقش مهمی در ترمیم و بازسازی عضلات پس از تمرین دارد. همچنین، والین می‌تواند به عنوان یک منبع انرژی برای عضلات عمل کند و در حفظ تعادل نیتروژن در بدن نقش مهمی دارد که برای ساخت عضلات ضروری است.

مواردی که قبل از استفاده از پودر بی سی ای ای فانتوم باید بدانید

  • کسانی که از داروهای خاص پزشکی استفاده می کنند قبل از مصرف پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن با پزشک مشورت کنند.
  • کسانی که تحت مراقبت های پزشکی هستند قبل از مصرف با پزشک مشورت کنند.
  • زنان باردار یا شیرده و افراد زیر 18 سال قبل از مصرف با پزشک مشورت کنند.

بهترین زمان استفاده از پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن

2 پیمانه از پودر بی سی ای ای پروفشنال فانتوم نوتریشن را نیم ساعت قبل از تمرینات ورزشی و 2 پیمانه را بعد از تمرینات ورزشی مصرف نمائید.

داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

سوالات متداول

افراد ورزشکار می توانند قبل، حین و بعد از تمرین استفاده نمایند و افراد عادی می توانند در طی روز برای بالا بردن بهبود عملکرد عضلات استفاده کنند.

خیر، از آنجا که آمینو اسید ها فواید بسیار زیادی برای بدن دارند افراد عادی هم برای بهبود عملکرد عضلات می توانند از آمینو اسید ها استفاده کنند.

بله، از آنجا که آمینو اسید ها می توانند استقامت، انرژی و تمرکز ذهنی را بالا ببرند کمک بسیار زیادی به افراد کوهنورد خواهد کرد.

در موارد نادر، برخی از افراد با استفاده از دوز های توصیه نشده ممکن است عوارض جانبی مانند حالت تهوع، ناراحتی معده یا اسهال را تجربه کنند. اما در کل تا کنون در مورد آمینو اسید ها عوارضی ذکر نشده است.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید