منوی داروخانه
Your Cart

قرص آیزن پلاس یورو ویتال 60 عدد

قرص آیزن پلاس یورو ویتال 60 عدد
قرص آیزن پلاس یورو ویتال 60 عدد

قرص آیزن پلاس یورو ویتال

قرص آیزن پلاس یورو ویتال دارای ترکیبی مناسب از آهن، ویتامین C ، ویتامین B12، ویتامین B6 و اسید فولیک است. آهن در شکل گیری طبیعی گلبول های قرمز و هموگلوبین، حمل و نقل طبیعی اکسیژن در بدن، کاهش خستگی و سوخت و ساز طبیعی بدن نقش دارد. ویتامین C باعث افزایش جذب آهن در بدن می گردد. ویتامین های B6 و B12 در تشکیل طبیعی گلبول های قرمز نیز نقش دارند. اسید فولیک در تشکیل طبیعی خون و رشد بافت مادر در دوران بارداری نقش  به سزایی دارد. علاوه بر این ، ویتامین های B6 ، B12 و C در کاهش خستگی و روند طبیعی متابولیسم تولید انرژی بدن نقش دارند.

نقش مولتی ویتامین بر سلامت بدن

 


نقش اصلی یک مولتی ویتامین پر کردن شکاف های تغذیه ای و اطمینان از دریافت میزان مصرف روزانه مواد مغذی کم مصرف مانند ویتامین های A، C، D، E و K، کلسیم، منیزیم، فیبر غذایی، کولین و پتاسیم است. این ویتامین ها نقش مهمی در افزایش سطوح انرژی دارند. همچنین، مطالعات نشان داده اند که مصرف این ویتامین ها در جلوگیری از نوسانات خلقی موثر هستند و از ابتلا به بیماری های روحی مانند افسردگی پیشگیری می کنند. بهترین روش برای تامین نیاز بدن به این مواد پیروی از رژیم غذایی سالم است. در صورت عدم دسترسی به رژیم غذایی سالم باید از مکمل ها استفاده کنید.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

 

 

241,980 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 43000
217,782 تومان
دارای تخفیف
1 یا بیشتر 10% -
  • موجودی: موجود
  • مدل: Eurho Vital Eisen Plus
  • بارکد محصول: 6260661801062
  • کد انبار: 2639

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

قرص آیزن پلاس یورو ویتال دارای ترکیبی مناسب از آهن، ویتامین C ، ویتامین B12، ویتامین B6 و اسید فولیک است. 

ویتامین های B6 ، B12 و C موجود در قرص آیزن پلاس یورو ویتال در کاهش خستگی و روند طبیعی متابولیسم تولید انرژی بدن نقش مهمی دارند.

آهن موجود در قرص آیزن پلاس یورو ویتال در شکل گیری طبیعی گلبول های قرمز و هموگلوبین، حمل و نقل طبیعی اکسیژن در بدن، کاهش خستگی و سوخت و ساز طبیعی بدن نقش دارد. 

ویتامین ث در قرص آیزن پلاس یورو ویتال باعث افزایش جذب آهن در بدن می گردد اما ممکن است میزان آن کمبود این ویتامین را در بدن جبران نسازد.