منوی داروخانه
Your Cart

قرص ال آرژنین کارن

کمک به عضله سازی و تاخیر در بروز خستگی
قرص ال آرژنین کارن
قرص ال آرژنین کارن
قرص ال آرژنین کارن
قرص ال آرژنین کارن
قرص ال آرژنین کارن
قرص ال آرژنین کارن
قرص ال آرژنین کارن
قرص ال آرژنین کارن
قرص ال آرژنین کارن

 

قرص ال آرژنین کارن 

قرص ال آرژنین کارن حاوی آمینو اسید ال آرژنین است. این مکمل برای افزایش کارآیی ورزشکاران، بازتوانی قدرتی آنها و جلوگیری از خستگی و افزایش حجم بدن عضلات کاربرد دارد. استفاده از این قرص هورمون رشد را در بدت تحریک می کند و همین امر سبب می شود ورزشکاران پس از استفاده از این قرص به اهداف ورزشی خود دست پیدا کنند. همچنین، استفاده از این قرص به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند و خطر ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش می دهد. 

مزایای ال آرژنین بر سلامتی

آمینواسید ال-آرژنین، موجب تحریک تولید هورمون رشد در بدن می شود و برای ریکاوری عضلات ورزشکاران پس از تمرینات سخت مناسب است. این آمینو اسید به اتساع عروق و افزایش پمپاژ خون به عضلات کمک می کند و قدرت و توان ورزشکاران را در فعالیت های هوازی افزایش می دهد. آرژنین پیش ساز نیتریک اکساید است. نیتریک اکساید ماده ای است که عروق خون را باز می کند و جریان خون به بافت ها، عضلات و ماهیچه ها را افزایش می دهد. همچنین این آمینو اسید رادیکال های آزاد را از خون را پاکسازی می کند، سیگنال  سلول های عضلانی را بهبود می بخشد و موجب رها سازی هورمون رشد، حمایت از کلسترول خوب و تنظیم متابولیسم چربی و سطح نمک در بدن می شود. با کاهش ذخایر چربی زیر پوست و افزایش رشد عضلات، ال آرژنین فیتنس و قدرت بدن را افزایش می دهد. مصرف این مکمل برای بدنسازان بسیار ضروری است.

 

داروخانه آنلاین خواندن مقالات زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

300,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Karen PNC L-Arginine
  • بارکد محصول: 6261405113328

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
برچسب ها: جشنواره
سوالات متداول

ال آرژنین یکی از 20 اسید آمینه موجود در بدن است این یک اسید آمینه "غیر ضروری" در نظر گرفته می شود به این معنی که بدن ما می تواند آن را در داخل بدن  تولید کند.

مزایای اصلی ال آرژنین شامل گشاد کردن عروق خونی است که منجر به انتقال بهتر اکسیژن، افزایش عملکرد و بازیابی ماهیچه ها بهبود کاهش چربی و خواص ضد پیری می شود.

استفاده خوراکی از ال آرژنین ممکن است باعث موارد زیر شود:حالت تهوع، درد شکم و اسهال.نفخ.نقرس.سردرد.پاسخ آلرژیک.التهاب راه تنفسی یا بدتر شدن علائم در برخی مواقع این علائم امکان دارد که رخ دهد.

کسانی که ورزش می کنند 30 الی 45 دقیقه قبل از تمرینات ورزشی یا شب ها قبل از خواب و کسانی که ورزش نمیکنند میتوانند صبح یا ظهر از این مکمل استفاده کنند

کد تخفیف خوش آمد گویی