منوی داروخانه
Your Cart

پودر گین ویت ویتاپی با طعم دابل چاکلت 1300 گرم

محصول ایده آل پروتئینی-کربوهیدراتی
پودر گین ویت ویتاپی با طعم دابل چاکلت 1300 گرم
ناموجود
پودر گین ویت ویتاپی با طعم دابل چاکلت 1300 گرم

پودر گین ویت ویتاپی با طعم دابل چاکلت

پودر گین ویت ویتاپی محصولی مناسب برای کمک به هضم و جذب هر چه بهتر پروتئین است. پروتئین از جمله موادی است که تمامی ورزشکاران برای دستیابی به بدن ایده آل خود به آن نیاز دارند. مصرف این پودر در مراحل ابتدایی بدنسازی باعث افزایش وزن و حجم عضلات می شود و به ورزشکاران کمک می کند هر چه زودتر به اهداف ورزشی خود دست پیدا کنند. همچنین، این پودر برای تسریع روند ترمیم سلول ها و تجزیه پروتئین ها در مدت زمان کوتاه مفید است. 
 

مزایای مصرف پودر گین ویت

مصرف این مکمل بیشتر برای کسانی که دچار کمبود وزن هستند مناسب است. پودر گین ویت دارای مقادیر فراوانی از کربوهیدرات ها، پروتئین ها و ویتامین های ضروری بدن است. با مصرف این مکمل در طول روز کالری بسیاری دریافت خواهید کرد.
 

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

 
اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
392,600 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 89000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: VitaP Gain Vit 1300gr
  • بارکد محصول: 6262069501216
  • کد انبار: 939924
سوالات متداول

زمان استفاده بستگی به رژیم غذلیی روزانه شما دارد اما در بهترین حالت یک ساعت و نیم قبل از تمرینات ورزشی وبعد از تمرینات ورزشی است اما اگر باز هم کمبود کالری داشتید شب قبل از خواب هم میتوانید استفاده کنید البته حتما باید در شرایط سلامتی بدنی کامل باشید

اگر از مقداری که نسبت به سن و فعالیت روزانه شما برای شما زیر نظر یک متخصص ورزشی یا پزشکی تعیین شده است فراتر نروید مشکلی نخواهد داشت البته زنان باردار،بیماران کلیوی و دیابتی مجاز به مصرف نیستند.

بستگی به اهداف ورزشی شما دارد اما بله از آنجا که گینر ها برای افزایش حجم و وزن کاربردی هستند از مکمل هایی مانند کراتین و پروتئین و  ویتامین ها با داشتن شرایط بدنی سالم میتوانید استفاده کنید.

خیر برای کودکان با شرایط سنی که دارند مکمل های تغذیه در فراخور سنی آنها تهیه شده است.

کد تخفیف خوش آمد گویی